Po - Pá  10:00-11:30 a 16:00 - 21:00hod.

Slavím - Mise splněna - 101 dílů Tonyho postřehů.

29.06.2023

Vážené návštěvnice a návštěvníci mého webu, vy kdo jste viděli poslední díl Tonyho postřehů víte, že jsem si splnil mé předsevzetí natočit 101 dílů tohoto seriálu.

Videí mám na svém kanále na Youtube Tony Music víc, než jsem začal točit Postřehy, tak jsem natočil několik dílů samostatných videí. Všechny videa jsem na mém kanále nechal, aby byl vidět posun v natáčení, kdy jsem se snažil od jednoho videa ke druhému, krůček za krůčkem zlepšovat technicky, dramaturgicky, výrazově atd. 

Přiznám se, že cesta, kterou jsem s videi ušel nebyla triviální a že byla chvílemi náročná. Většinu témat jsem vybíral sám a a o něco míň jste si navrhli vy diváci mého kanálu. Mé přání bylo, aby témata byla s oboru hudby a aby byla pestrobarevná, což se snad podařilo.  

Taky chci říct, že asi v prvních třech videích mně stál za kamerou Ing. Martin Vavřík zvukař a producent, ze ZUŠ Veselí nad Moravou za což mu patří můj dík.

Zbývá poděkovat mým blízkým, že to se mnou vydrželi a nejvíc vám divákům, že se na Tonyho postřehy díváte, že komentujete, lajkujete a držíte mně palce.

Nové video ode mě čekejte nejspíš až na konci prázdnin. Buď budu pokračovat v Tonyho postřezích a nebo najdu nějaký nový formát. 

V tomto článku s vámi sdílím první a a stoprvní Tonyho postřehy.

Na závěr vám přeju všem krásné prázdniny, odpočiňte si a držme si palce.

Antonín Bogar